Серпом по рейтингу

Про нас

“Серпом по рейтингу” — це проект Центру протидії корупції. Його мета — змусити народних депутатів нести політичну відповідальність за їхні проступки. 

Тут ти можеш покарати корумпованого мажоритарника, вдаривши його по найболючішому — рейтингу. Адже за своїх вчинки треба відповідати.

Ми хочемо, аби наступний парламент працював на користь країни, а не на захист своїх приватних корупційних інтересів або бізнес-партнерів. Долучайся!

Як це працює?

  1. Обираєш “зашквареного” депутата і добровільно вносиш будь-яку суму пожертви. Або ж можеш обрати конкретний зашквар і покарати депутатів, які у ньому фігурують.
  2. Ми використаємо 100% твоїх грошей, щоб розповісти виборцям на окрузі про корупційний зашквар їхнього народного депутата. Через цільову (таргетовану) рекламу Facebook ми показуємо інформацію про корупційний проступок депутата користувачам у його регіоні та звітуємо тобі про це.

Оптимальна сума для однієї такої міні-кампанії — 1300 гривень. За ці гроші можна показати зашквар депутата, приблизно 20 тисячам виборців його округу. При тому, що в середньому мажоритарник перемагав на виборах із різницею у кілька тисяч голосів.

Що таке “зашквар”?

Це корупційний проступок депутата або шкідлива для країни законодавча діяльність. Ми показуємо лише найочевидніші зашквари депутатів: подання законопроекту, який узаконює їхнє корупційне майно або взяття ними на поруки затриманих ТОП-корупціонерів, або не голосування за позбавлення імунітету фігурантів розслідувань НАБУ тощо.

Депутати не розповідають своїм виборцям про таке, тому ми збираємо ці зашквари, а ти жертвуєш кошти для того, щоб про ганебні вчинки депутатів дізналося якнайбільше виборців. Спільно ми зрізаємо їхні рейтинги та зменшуємо шанси знову переобратися.

Знаєш про якийсь зашквар? Надсилай документ із підтвердженням нам на пошту — serpom@antac.org.ua

Серпом по рейтингу у 2018

  • майже 1,5 млн охоплених виборців
  • 131,7 тис грн пожертв
  • 191 зашкварених депутатів
  • 27 корупційних зашкварів
  • 48 кампанії у Facebook

Контакти

Електронна пошта: serpom@antac.org.ua
Абонентська скринька №438, Київ-1, 01001